O společnosti

O nás

Společnost GG solutions s.r.o. vznikla v roce 2008 jako technologická společnost zabývající se vývojem software na míru pro specializované oblasti trhu jako TV broadcasting a média. Postupem času jsme své aktivity rozšířili do dalších oblastí, jako do oblasti veřejného sektoru, především do segmentu municipalit, dále do oblasti obchodu, služeb a zdravotnictví, kde zajišťujeme mimo jiné i komplexní správu informačních systémů, počítačových sítí, systémovou integraci a podílíme se na řízení projektů v oblasti ICT.


Náš tým

Tým společnosti GG solutions s.r.o. tvoří špičkoví odborníci na vývoj software, programování, zpracování dat, správy sítí a komplexní poradenství v oblasti ICT.

Naše služby

Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem našich pracovníků jsme schopni dodat komplexní služby od vstupních analýz, přes profesionální realizaci, až po následnou dlouhodobou podporu v podobě servisu a správy.

Pomáháme našim klientům přizpůsobit se technologickému vývoji a stále náročnějším požadavkům jejich zákazníků. Uvědomujeme si, že pro zlepšování našich služeb je potřeba i neustálý rozvoj na naší straně, proto dbáme na pravidelné vzdělávání našich zaměstnanců, stejně jako na audity v oblasti řízení kvality a bezpečnosti našich systémů dle mezinárodních standardů. Našim cílem je stát se u našich klientů dlouhodobým partnerem, na kterého se budou moci spolehnout v klíčových situacích jejich každodenní činnosti.

Certifikace

Společnost GG solutions s.r.o. používá systém managementu kvalitydle ČSN EN ISO 9001:2009 a systému managementu bezpečnosti informacídle ČSN ISO/IEC 27001:2014. Společnost zahájila přípravu na certifikaci systému managementu IT služeb dle ČSN ISO/IEC 20000-1:2006.

Soubory ke stažení